אודות
אדג' ואקוום קואטינג בע''מ היא חברה המתמחה בציפויי ואקוום ופוטוליתוגרפיה. לחברה נסיון רב של מעל 40 שנה.  יתרונה של החברה, במתן מענה מהיר ללקוחותיה. החברה מפתחת ומייצרת רכיבים אופטיים מדויקים בהתאם לדרישות המזמין בכל תחומי האור כולל אופטיקה אטמוספרית.החברה נבחנת נסקרת על ידי מכון התקנים הישראלי ונמצאת מתאימה לדרישות התקן הישראלי והתקן הבין-לאומי ת''י ISO 9001:2008 .איש הקשר:גדעון אידלבאום.
סוגי הרכיבים הם: מטרות אופטיות, רטיקל(רשתיות), שריגים אופטיים, אנקודרים לינארים ומעגליים, מפצלי קרן, מפצלי קרן לייזר, מראות אחוריות וקידמיות, ציפויי אנטירפלקטיב וכולי'. כל ציוד היצור של החברה עובד במעבדות נקיות בדרג ISO 6  ו- ISO 7. הידע והנסיון הנרחבים מאפשרים לנו להושיט עזרה לחברות Start Up בשלבי המו''פ שלהם עם טכנולוגיות ציפויי ואקוום של מתכות,ידע ונסיון בפיתוח וייצור רכיבים מיניאטורים, כמו כן ציפוי חומרים דיאלקטריים על מתכות, זכוכיות למינהן, חומרים קרמים, גבישים ועל הרבה חומרים פלסטיים. מצעים בגודל של פרוסות סיליקון בקוטר  300 מ''מ, גופים תלת מימדיים לא שיגרתיים, מצופים, בחומרים כדלהלן, כדרך של שגרה.
חומרי הציפוי הם:
מתכות: אלומיניום, ברזל, גרמניום, זהב, טיטניום, כסף, כרום, נחושת, ניקל, ניכרום ופלדיום.
חומרים דיאלקטריים:אלומיניום פלואוריד, לנטנום פלואוריד, מגנזיום פלואוריד, סריום פלואוריד וסלקון מונוקסיד.
אפשר להקנות למתכות הנזכרות לע''יל, צורות בהתאם לדרישות הלקוח. השטח המקסימלי להקניה צורה הוא מ''מx 500 600 מ''מ והדיוק בהקניה צורה לכרום, לדוגמא, הוא 0.0005 מ''מ. המימד הקריטי הוא 0.002 מ''מ.החברה מייצרת דוגמאות על שטחים מישורים ועל עדשות, עם ובלי ציפוים אנטירפלקטיים על השטחים השקופים וגם על שטחי המתכת האטומים.החברה מייצרת התקנים של דרגות אפור,עד 250 דרגות. החברה מייצרת דוגמאות על פרוסות סיליקון בכל הקטרים עד 450 מ''מ.
החברה מספקת גם את שירותי ה-CAD  בהכנה הMaster.